Postarejte se o to, že vám budou řasy růst dlouhé a husté! Co pro to udělat?

Mít přirozeně dlouhé a husté řasy, to je snem každé ženy. Jenže obvykle si k tomu musíme dopomáhat řasenkou, jak posílit růst řas přirozeným způsobem?

Postarejte se o to, že vám budou řasy růst dlouhé a husté! Co pro to udělat?

Trendy jsou dané jasně, ženy s dlouhými a hustými řasami mají prostě vyhráno, obvykle ale přirozeně řasy nerostou tak, jak bychom si to představovaly a potom si musíme my ženy pomáhat řasenkami. Aby řasy ale krásně rostly, stačí se starat o to, co jíme a také je vhodné používat séra pro růst řas, které se postarají o to, aby řasy byly posílené a rostly tak, jak si to představujeme. Jak se o řasy starat a jaké rady vám k dokonalým řasám pomohou?

pexels-photo-946727

Co jíst, aby řasy rostly?

Tak jako je tomu ve většině případů i tentokrát může pomoci to, co jíme. Přirozený růst řas podporují zejména proteiny, takže je nutné jíst jídlo bohaté právě na ně. Dále jsou to nenasycené mastné tuky, vitamíny a minerály. Do jídelníčku se tak snažte zařadit semínka, oříšky a celozrnné výrobky. Jíst byste pak měly i hodně ovoce a zeleniny, vajíčka, ryby nebo luštěniny a zdravé oleje. Tohle všechno lze doplnit o doplňky stravy obsahující keratin a zapomenout bychom neměly ani na péči o řasy jako takové.

Přírodní péče a séra

Růst řas Pulo, podporují séra na řasy, které je nutné ošetřovat pravidelně. I co se týče kosmetiky, buďte dámy obezřetné, vybírejte si kosmetiku lehkou a přírodní, která řasy příliš nezatěžuje, samozřejmostí by pak mělo být důkladné odličování očí a velmi dobře pak působí i šetrné masáže očních víček, díky kterým se okolí řas lépe prokrví. Zkusit toho ale můžete ještě více.

pexels-photo-3373735

Už totiž naše babičky a maminky věděly, že dlouhé a husté řasy rozzáří pohled a dodnes je tento trend žádaný a ženy se zvýrazněnými oči jsou prostě neodolatelné. Takže se toho každá žena snaží docílit. Řasenky nám jistě pomáhají, ale ani ty neumí zázraky. O ty se raději postarejte jinak. Před spaním se naučte oční víčka namazat vazelínou a jemnými pohyby si tak víčka masírujte. Tento velmi jednoduchý trik je osvědčený a skutečně pomáhá nastartovat růst řas.

Řasy potřebují péči, jinak nikdy neporostou správně!