Jak připravit dětskou oslavu

Když děti slaví narozeniny, nemusí to být jen stres s přípravou oslavy, nebo dokonce několika oslav. Přípravy si můžete zásadně zjednodušit a o to více si užít radost potomků.

dětská oslava

1. Občerstvení

Občerstvení můžete vyrobit buď sami, nebo si jej jednoduše objednat. Určitě budete potřebovat dort. Dort není problém nechat upéct na přání přímo dle toho, co v něm chcete mít. V dnešní době není problém nechat upéct dort přímo na přání s vybranými surovinami, které vám chutnají. Přizpůsobit se tak můžete alergiím a chutím v rodině. Slané občerstvení si můžete buď vyrobit sami, nebo nechat objednat občerstvení stejně jako dort a budete mít oslavu téměř bez práce.

Pokud chcete udělat dětem opravdu radost, pak je ideální zajistit třeba zmrzlinový či sladký bar, aby si sami mohli vybrat, co chtějí. Pro rodiče je dobré zajisti dostatek kávy a místo pokud možno trochu bokem od dětí, aby se slyšeli.

  1. Zábava

Pokud máte pozváno na oslavu více dětí, pak je jasné že je potřeba udělat jim program tak, aby se nenudily a neudělaly z místa konání akce kůlničku na dříví. Ideální jsou venkovní oslavy v létě, kdy může být na zahradě třeba skákací hrad. V zimních měsících můžete využít prostor jako je třeba jump aréna, nebo dětské herny. Jedná se o ideální variantu v případě, že máte malý byt, nebo prostě nechcete mít doma nepořádek.

dort

Program můžete zajistit sami, nebo můžete objednat animátory, kteří vám děti zabaví. Třeba kouzelník může dětem připravit skvělé vystoupení i se zapojením oslavence. Další možností je třeba animátor, který má připraveno několik her pro všechny děti.

Na dětských oslavách je nejdůležitější to, aby si je všichni užili. Nestresujte se organizací oslavy a nechte odborníky, aby ji za vás naplánovali a zorganizovali. Jedná se o nejjednodušší variantu přípravy dětské oslavy.