Mobil Huawei P20 Lite

Huawei je výrobce mobilních telefonů, který dbá na to, abyste za utracené peníze dostali v dané kategorii solidní mobil, což Huawei P20 Lite potvrzuje.

Mobil Huawei P20 Lite

Nástupce starší verze

Jistě si pamatujte dobu, kdy vyšel Huawei P10, ale mobilní telefony se neustále posouvají kupředu, takže čas šel dál až byl představen Huawei P20, což je vlajková loď, ovšem my se dnes budeme bavit o verzi Lite, která nemá až zas takové úchvatné parametry, ale je samozřejmě levnější, což z ně dělá dostupnější zařízení. V balení jsou dodávány kromě základu i sluchátka, což není žádný zázrak, ovšem rozhodně se můžou hodit.

mobil huawei

Bohužel nevýhodou je povrch, protože se záda mobilu lehce zašpiní prsty a poté se takového zašpinění hůře zbavuje, takže se hodí mít pouzdro a je po problému. Problémem může bát také zadní fotoaparát, který dost vystupuje, takže mobil není pevně položen třeba na stole. Nebudete zklamaní ani ze vzhledu, protože ten hezky oživil výřez displeje. Displej má hezkou barevnost a rozlišení, ovšem ještě u této generace jsou znát někdy problémy s tím, že u některých aplikací bojuje s výřezem.

Kryt zařízení

Mobilní telefon většina z nás používá po dobu celého dne, takže ho nosíme neustále s sebou. Někdy je to nutností, protože musíme být na příjmu třeba kvůli zaměstnání, kdy to ani jinak nepůjde. Snadno se nám proto může stát, že bohužel mobilní telefon třeba vypadne z kapsy a spadne přímo na zem. Následky jsou často fatální, protože třeba takový displej je většinou hned na výměnu.

bílí obal

To je škoda peněz, a proto je lepší zařízení preventivě chránit Huawei P20 Lite krytem https://www.modnimobil.cz/huawei-p20-lite-obaly-kryty-pouzdra-1120, který ztlumí veškeré nárazy a zachrání tak zařízení proti poškození a zároveň škrábanci. Pokud se Vám mobilní telefon líbí originální, tak je nejlepší průhledný kryt, ovšem skvělou možností je i designové pouzdro, protože to rozhodně vzhled obzvláštní a udělá to zařízení něčím výjimečné a originální. Každý má jiný vkus, a proto je nabízeno mnoho různých provedení. Každé pouzdro se ale stará o skvělou ochranu mobilu před veškerým poškozením.