Už nemusíte snít, zakrátko budete mít vlastní dům

Někdy vede cesta k vlastnímu bydlení přes novostavbu a hypoteční úvěr s dobou splatnosti až třicet let a výší měsíční splátky, která odpovídá platu v některých zaměstnáních. Ne každý si může takový úvěr dovolit a ne každý je ochotný žít mnoho desítek let v nejistotě, zda bude schopen dostát svým závazkům a splátku za dům vždy včas uhradit. V takovém případě se raději spokojíme s bydlením v menším bytě na sídlišti, který jsme si pořídili před časem. Sice sníme o prostorném domku se zahrádkou, kde by měly děti svůj pokoj a my prostornou ložnici, ale bohužel ceny na realitním trhu jsou neúprosné a nepřiměřeně vysoké. Cestou k vlastnímu bydlení jsou mobilní domy celoroční!

dostupný dům

Na našem trhu si získávají velkou oblibu a jejich interiér vám nabídne veškeré pohodlí. Nebudou vám chybět žádné moderní spotřebiče ani nic z pohodlí, na které jste zvyklí. Ba naopak. Získáte příjemné bydlení s vlastní zahradou a třeba i s terasou. Přitom za zlomek ceny zděných domů s několika ložnicemi.

U mobilního domu oceníte hned několik výhod:
– bydlení za velmi příznivou cenu,
– rychlost s jakou se budete moci přestěhovat,
– možnost bydlet na jiném pozemku, než na stavebním,
– moderní vzhled interiéru,
– nízké náklady na provoz domu.

útulná kuchyň

Před několika lety jsme se s mobilními domy setkávali jen jako s možností pro krátkodobé rekreační bydlení. Dnes už se pomalu dostávají do povědomí i jako alternativa k běžným zděným stavbám nebo dřevostavbám.
I vám se může snadno splnit sen o vlastním bydlení. Stačí jen vyměnit stávající malý a nevyhovující byt za moderní dům s velkou zahradou.

Rádi vás přesvědčíme o výhodách bydlení v mobilních domech a představíme vám interiér, který může být zakrátko i váš! Přijeďte nás navštívit a prohlédnout si nabídku vzorových domů a jednotlivých typů mobilních domů určených pro celoroční bydlení.