Reklamní tužky s potiskem nejsou jen propisky


Propisky – propisovačky jsou nejčastějšími předměty s reklamními potisky, jejich výhodou je, že lze snadno vyměnit náplň a zvolit různé tvary a barvy propisek tak, aby to oslovilo. Kuličková náplň je univerzální a využitelná prakticky všude – pro dospělé i pro děti ve škole.

Fixy – když už jsme se zmínili o dětech, ty mají zvláště v oblibě fixy. Různých tlouštěk a hlavně velké barevné sady. Potisk na fixech je sice méně obvyklý, ale udělá radost stejně, jako na propisce. Může to být i zajímavý způsob propagace vaší firmy.

barevné pastelky

Obyčejné dřevěné tužky a pastelky – když se řekne tužka, napadne vás ta obyčejná a dřevěná. Vyrábí se v mnoha různých tvarech a velikostech, a pokud se vám podaří objevit něco neobvyklého, co zaujme pozornost, bude to reklamní předmět vhodný jako ozdoba do kanceláře i do domácnosti.

Mikrotužky – totéž platí i o mikrotužkách. Jsou velmi praktické a měli byste je ve svém zájmu mít u sebe vždy. Hodí se, když selže mobil a přestane psát propiska. Mikrotužka vás nikdy nezklame, zvláště když máte u sebe ještě náhradní náplně, které nezaberou skoro žádné místo.

žena s tužkou

Verzatilky – verzatilky jsou opět v módě, retro styl světem docela svižně hýbe a verzatilka k této době patří, asi jako gramofon či kazetový magnetofon. Zkuste někomu darovat barevnou sadu pěti verzatilek a uvidíte, jaké potěšení to přinese. Verzatilky mohou být i vhodným námětem pro reklamní tužky s potiskem Promodirect.cz v podobě firemního loga. Mohou je rozdávat obchodní zástupci spolu s propiskami jako sadu všude tam, kde jejich protějšek ocení retro styl.

Štětce – víte, kolik lidí se zabývá malováním obrazů? Nevěřili byste, jak rozšířený je tento obor lidské činnosti pojatý jako záliba či profesionální činnost. Darovat někomu sadu štětců s potiskem, ať už seriózním nebo vtipným, je perfektní tip na dárek pod vánoční stromek a k narozeninám. Dotyčná osoba vás pak bude mít stále na očích a bude vás i pomyslně držet v ruce při každém tahu vláken štětce po plátně či papíru.