Přírodní bio sirupy z bylin a ovoce

Pravidelný pitný režim je pro lidský organismus velmi důležitý. Denně bychom měli vypít kolem dvou až třech litrů tekutin denně. I pro děti je pití velmi důležité. Při sportu a zvýšeném pocení bychom měli vypít i více.

Je ovšem pro někoho náročné pít neustále jenom holou vodu. Pak se nabízí možnost pití bylinkových či ovocných čajů, také jejich oslazení medem a tím zpříjemnění chuti. Vhodné jsou také přírodní bio sirupy. Jsou mnohem vhodnější než kupované šťávy, protože neobsahují umělá barviva, chemické látky a jsou čistě přírodní. Jsou tak vhodné i pro děti.

bio sirupy

Sirupy se vyrábějí z bylin i ovoce. Pořídit si tak můžete bylinné sirupy z bezinky, lípy, pampelišky, máty, jitrocele, sedmikrásky, meduňky, mateřídoušky, echinacei a dobromyslu, konopí a levandule. Z ovocných sirupů lze vybírat sirupy z agónie, citrónu, jablek, jahod, manga, maliny, rakytníku, rybízu, šípku, zázvoru a pomeranče. Také se vyrábějí sirupy vhodné na zimu se skořicí a jablek. Sirupy jsou doslazené třtinovým cukrem, ale pokud budete chtít čistě bez cukru, pak je možnost sehnat i takové.

bylinkový čaj

Díky veliké nabídce bio sirupů si tak můžete pitný režim velmi zpříjemnit a mít neustále novou zajímavou chuť. Sirupy ale mají i tu výhodu, že jsou vyráběné opravdu z bylin a ovoce a tak kromě pití do sebe dostanete i další látky. Například vitamín C z ovoce či látky z bylinek, které pomáhají například k lepšímu trávení, zklidnění a relaxaci, lepšímu usínání a zklidnění nervové soustavy. Bio sirupy jsou také z ovoce a bylin, které jsou ručně zpracované. Jak bylo zmíněno výše, tak tyto sirupy jsou velmi vhodné pro muže, ženy a hlavně i děti. V létě se hodí jako chlazený nápoj a v zimních měsících je lze přidávat do čajů a horkých nápojů. Po jejich ochutnání zjistíte, že obyčejné kupované ovocné šťávy se s bio sirupy nedají srovnat.