Klíčenky na krk nejen pro děti, klidně i pro manažery podniku.

Klíčenka na krk je jeden z reklamních předmětů, který opravdu považuji za naprosto nezbytný. Na to abych klíče nosila přímo na krku jsem už poněkud starší ročník, nicméně ta šňůrka je tak strašně šikovná, upozorní na klíče kdekoli odložené, zastrčené. Klíče nevidíme, ale šňůrka kouká. Kouká z kabelky, z kapsy, kouká třeba zpod komody. Nejlepší je nějaká pestrá barva mimo spektrum barev námi běžně používaných. Takže pokud máte šálky, rukavice a módní doplňky v barvě hnědé a černé, ty se volně povalují po komodě v předsíni až do doby, kdy si najdete chvíli a poctivě je sklidíte a roztřídíte a z tohoto chumlu vykukuje pestrá rudá, oranžová nebo svítivě žlutá, jsme doma. Klíče budou jisto jistě na konci šňůry. A také že jo. Prostě šňůra nás vede k cíli, vůbec je nemusíme nosit na krku, a přesto máme jistotu, že podle barevného tkalounu najdeme klíče.

klíče

Pokud jsme navíc zaměstnanci většího podniku, kde musíme mít vizitku, popřípadě kartu, která nám chytře otevře všechny přidělené dveře, je ideální připnout kartu i s vizitkou také na klíčenku. Máme vše potřebné na jednom svazku a jsou pro nás dobře a rychle dohledatelné. Dokonce i manažeři některých podniků chodí hrdě s takovouto barevnou klíčenkou na krku. Bílá košilka s límečkem, kravatka, sáčko a klíčenka na krku. Kdybych s nimi osobně nejednala, ani bych nevěřila, že svůj image skloubí s takovouto praktickou reklamní pomůckou.

klíčenka

Přitom prvotním účelem bylo vybavit hlavně školáky bezpečným prvkem, který zabrání častým ztrátám klíčů od domu. Však děti už od druhé, nebo třetí třídy musí chodit samy domů ze školy, musí mít u sebe klíče a nesmí je ztratit. Nejlepší řešení je právě pro ně klíčenka na krk. Tam o klíče rozhodně nepřijdou a budou se moci v poklidu vrátit domů a byt bude v bezpečí před případným vykradením, které by hrozilo, kdyby děti nosily pouze dva klíče na kroužku, které jim kdykoli vypadne z kapsy.