Jak nosit pánské mokasíny?

Obuv, ve které budete vypadat elegantně, a přesto vám hlavně v letních měsících zajistí neskutečný komfort? Řeč je právě o mokasínech. Nazujete je během vteřiny, výborně se vám v nich bude řídit a přitom ještě vypadají opravdu dobře. Co víc si přát? Využijte jejich předností a obujte je do práce, na rande nebo třeba jen tak.
džíny a mokasíny
 
Jak a s čím kombinovat pánské mokasíny?
Pánské mokasíny můžeme zařadit do volnočasové obuvi. Ideálně je noste v kombinaci s bavlněnými kalhotami nebo riflemi, ke kterým zvolte volnější košili nebo tričko a můžete vyrazit. Pokud si nechcete způsobit nějaké módní faux pas, k obleku zvolte raději typické šněrovací oxfordky nebo derby.
 
Pokud se jedná o neformální akci, zde bývá móda přeci jenom benevolentnější a mokasíny můžete k obleku klidně obléknout. Nejen že je tedy můžete nosit v obleku, ale v létě je navíc oceníte, když budete celý den zavřený v kanceláři. K mokasínům oblékněte obleky v letních barvách, jako je například bílá, krémová nebo třeba světle modrá barva.
 
Kam mokasíny obout?
Pánské mokasíny se skvěle hodí na volnočasové aktivity, kdy si půjdete jen tak sednout s přáteli nebo vyrazíte do kina či na nákupy. Budete vypadat elegantně, ale zároveň v nich vaše nohy nebudou v létě trpět, tak jak se to často stává ve šněrovacích botách. Ideálně je tak můžete s sebou přibalit na letní dovolenou.
 pánské mokasíny
Jak je správně nosit?
Pánské mokasíny se nosí zásadně naboso. Nemusíte tedy dlouze vybírat, jaké ponožky k botám zvolit.  Stačí tedy boty obout a můžete vyrazit ven. V letních měsících se tak jedná o skvělou obuv, pokud je pro vás důležité pohodlí a praktičnost.
 
Ne každému je ovšem chození naboso příjemné. Pokud i vy patříte do této skupiny mužů, vyzkoušejte jen kotníkové ponožky, které po obutí mokasín nebudou vůbec vidět.
 
Mokasíny nepotřebují téměř žádnou údržbu, stačí je po každém nošení nechat proschnout a čas od času je ošetřit ochranným krémem na boty.